O nás

F1 GAS je síť čerpacích stanic na česko-německých hranicích v Západních a Severních Čechách provozovaná společností TOP TANK s.r.o. Tato společnost provozuje v současné době 23 čerpacích stanic označených logem F1 GAS.

Historie

Historie čerpacích stanic Free1 GAS spadá do května roku 2004, kdy byla otevřena první čerpací stanice Free1 v Pavlově Studenci. Postupně začala společnost TOP TANK s.r.o. budovat síť čerpacích stanic, a to otevřením další Free1 v Kraslicích v srpnu roku 2005. Květen roku 2006 byl pro společnost významný otevřením čerpací stanice v Aši. Na konci roku 2007 byla otevřena další čerpací stanice v Potůčkách.

Rok 2008 byl pak z hlediska počtu otevření čerpacích stanic nejhojnější. V lednu roku 2008 se otevírala prozatím nejmenší čerpací stanice Pernink, v dubnu pak následoval Mníšek v Krušných horách a Rozvadov, v říjnu 2008 byla otevřena čerpací stanice Free1 v Hranicích u Aše.

V září 2009 se síť rozrostla o další provozovnu v Hoře sv. Šebestiána.

O rok později, v září 2010, jsme slavnostně otevírali novou provozovnu na dálničním přechu v Rozvadově, která je jako první provozovna pod značkou Free1 GAS obohacena nejen o gastronomickou nabídku teplé kuchyně pro naše zákazníky, ale i o sport bar, hernu a směnárnu.

V současné době společnost Top Tank s.r.o. provozuje 23 čerpacích stanic s logem Free1 GAS. V roce 2014 se můžete těšit na další nové provozovny. O místě jejich umístění Vás budeme brzy informovat.

Firemní politika

Úspěchu můžeme dosáhnout jen na základě důsledného dodržování hodnot, naplňování poslání a vizí.

Motto společnosti

„Chceme být ve všem nejlepší, chceme být ve všem Free1!“

Vize společnosti

„Naší vizí je poskytovat zákazníkovi kvalitní a komplexní služby a výrobky a dosahovat tak jeho stoprocentní spokojenosti.“

Našim posláním je

Hodnoty společnosti